Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch



[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (558 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Zobacz Temat
=DS= Desert Storm | Desert Storm | Rekrutacja
Autor Explain
~jackes10
Użytkownik

Dodane dnia 26-07-2015 16:52
Man I told you I swear I don't leave any clans but I leave it because of working now I can play at any time, let me explain most of this clan are dead like tln ,ulk,tzk,most of osk member are inactive and I play for along of time but without any thing I don't care about promotion I care about friends family like you guys give me a chance those clans that I mention I didn't leave them sk and tzk and tln all leaders for example zegro was tln leader he leave tln clanand join ulk so he closed his clan I join ulk clan but I didn't stay for long reason no one respect me in this clan so I totally hate it about osk clan l leave it because I wasnt in my county they didn't believe that I was busy working they didn't have any respect about human's real life about tzk pettan closed his clan so that's all I didn't even leave any cla n I have loyality I make application here because I see it's true clan I even see most of members respect me I am really interested to join this clan I found home and friend and family here I swear thisi will be here for ever I want you guys to trust me I believe on that clan and it's skill Larry but you know I don't care about if player can play or not I believe that players here have loyality ....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
~Piterus
Użytkownik

Dodane dnia 26-07-2015 17:36
:>, ktoś może mi zarzucić, że co innego napisałem w privach, a tu nagle zmieniam zdanie, ale to nie do końca tak. Chciałbym zwrócić tylko uwagę na fakt, że w tym co napisał ma sporo racji - wszystkie z wymienionych przez niego klanów już nie istnieją, dlatego jego odejście mogło nie być jego winą. Dużą ilość klanów można zarzucić nawet mi, a kto ma wiedzieć wie, że nie do końca jest tak jak na to wygląda.

Skoro w tym klanie były takie eksperymenty jak niedawny zaciąg z ps czy bułgar, który grał chwilę przed dołączeniem to może czemu by nie spróbować tu? W końcu klan to nie małżeństwo, a gość wykazał tym tekstem pozytywną inicjatywę. I tak mniejsza szansa na złą decyzję tu niż w poprzednich podaniach...

'good' luck in this app jackes!
Edytowane przez Piterus dnia 26-07-2015 17:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 26-07-2015 19:33
Jakąkolwiek bym podjął decyzje w tym klanie, zawsze się znajdzie jakiś tam procent ludzi, którym nie będzie odpowiadało, to co robię w klanie, zdaję sobie sprawę z tego. W sumie za wszelkie nie powodzenia, błędy, zawsze odpowiada szef klanu. Co do tego Pana to muszę przemyśleć sprawę, czy mu dać szanse, czy powtórzyć odrzucenie podania, co już dziś uczyniłem. Decyzja prawdopodobnie jeszcze dziś. Pozdrawiam!


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
~Piterus
Użytkownik

Dodane dnia 26-07-2015 19:43
Jakąkolwiek bym podjął decyzje w tym klanie, zawsze się znajdzie jakiś tam procent ludzi, którym nie będzie odpowiadało, to co robię w klanie.


Mów, że o mnie chodzi. Jak rozumiesz moje wypowiedzi to nie mój biznes, ale nie każda moja wypowiedź jest z miejsca hejtem i nie piszę jej w złej intencji. Ewentualnie jak Ci nie pasuje to mogę nic nie pisać i tyle, ale uwierz ślepe przyklaskiwanie na wszystko jest o wiele gorsze niż racjonalne spojrzenie z boku. Elo.
Edytowane przez Piterus dnia 26-07-2015 19:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 26-07-2015 19:49
Ja nie mówię dokładnie o Tobie, tylko ogólnie, oczywiście możecie pisać co chcecie, wypowiadać się na wszelkie tematy, ja nic nie utrudniam. Zostawiając ten już, tak jak poprzednio napisałem, przemyślę sprawę, co do niego i będe to chciał zrobić dziś.


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
*HARDKOR
Użytkownik

Dodane dnia 26-07-2015 20:36
Ja sam Jack'a znam od długiego czasu i zawsze godnie i długo reprezentował każdy klan, nie zmieniał go przynajmniej przez parę miesięcy i starał się cały czas grać. Dodatkowo na plus można zaliczyć jego charakter i chęci gry, ja sam bardzo go lubię, bo jest przyjazny i potrafi normalnie grać, czego nie mogę powiedzieć o ruskach i innych takich zagranicznych cwaniakach.

Jackes, i am with you bro!
43274695 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Explain
*Larry
Super Administrator

Dodane dnia 26-07-2015 21:45
Jackes10 in =DS=, I close this topic.

Przyjmuję go do klanu po wysłuchaniu opini innych i jak zwykle na swoją odpowiedzialność. Oby tej szansy nie zmarnował. Jak będziecie go widzieć, to mu wytłumaczcie wszystko, Spotkania inne inicjatywy klanowe, logowanie na stronie itd.


Szef Wszystkich Szefów
13233450 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Piterus
DATA: 01/07/2022 20:49
W razie ktoś coś by szukał i wgl to zapraszam w pierwszej kolejności na di
scord
.

~Domin
DATA: 29/05/2022 01:35
Witam haha ;D może jakaś reaktywacja ;D

*eXe^
DATA: 12/08/2021 19:25
Żyje i mam się dobrze jak by co 'hello'

*Larry
DATA: 24/10/2020 22:01
'hello'

*eXe^
DATA: 27/06/2020 21:17
Brooks Was Here.
27.06.2020

*Larry
DATA: 15/03/2020 20:20
Witam strona przeniesiona, myślę że wszystko git ogarnąłem, dodałem link do Discorda grupy LU-DM, zachęcam do odwiedzenia, jest tam dużo znajomych ludzi. :)

*TheMaychalPl
DATA: 04/12/2019 00:12
Taktyczna wiadomość dla statystyk ;D

*Larry
DATA: 24/10/2019 20:20
Dziś mija 10 lat jak zostało założone DS, kto ma konto na Discordzie grupy LU-DM, to tam właśnie został założony specjalny kanał na te okazję. Pozdrawiam!

*Cement
DATA: 04/07/2019 21:17
To było dobre

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

Reklama

Discord LU-DM

LU-DM

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

226575 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl